Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΗΡΩΜΗ
1 CRUSH IT  WALTER Α3 WC WIERDO CREW  50 km Ολοκληρώθηκε 
2 DOMAZETOVIC TOMAS Α3  50 km
3 GALETTI GINA Γ3  50 km Ολοκληρώθηκε 
4 VARADAS ILIAS Α4  50 km Ολοκληρώθηκε 
5 ZAΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΟΡΕΙΒΑΤΩΝ ΟΙΚΟΛΟΓΩΝ  50 km
6 ZIAMPARAS DIMITRIOS Α3 ΑΠΣ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ  50 km
7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α3  50 km Ολοκληρώθηκε 
8 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α4 LEPANTO RUNNERS  50 km Ολοκληρώθηκε 
9 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α4 ΕΥΚΛΗΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
10 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ Α2 BALIOTIS.NATURE TRAIL  50 km Ολοκληρώθηκε 
11 ΑΥΓΕΡΗΣ ΤΑΣΟΣ Α3  50 km Ολοκληρώθηκε 
12 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α3 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
13 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ Α3 ΣΔΥΠ  50 km Ολοκληρώθηκε 
14 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α4  50 km
15 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α3 SKORDO TEAM  50 km Ολοκληρώθηκε 
16 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α5 ΑΙΝΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
17 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α4 ΕΥΚΛΗΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
18 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  50 km
19 ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α2 ΤΡΑΧΙΝΑ  50 km
20 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α2  50 km Ολοκληρώθηκε 
21 ΓΚΕΖΕΡΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α3 SMARTRUN.GR  50 km Ολοκληρώθηκε 
22 ΓΚΕΡΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α3 ΦΛΟΓΑ  50 km Ολοκληρώθηκε 
23 ΓΚΙΚΑ ΝΤΟΜΑΖΕΤΟΒΙΤΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ2  50 km
24 ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α4  50 km Ολοκληρώθηκε 
25 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α5  50 km Ολοκληρώθηκε 
26 ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α4  50 km Ολοκληρώθηκε 
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α4 O.M.G  50 km Ολοκληρώθηκε 
28 ΔΟΥΒΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α3 MEGAS YEEROS / ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  50 km Ολοκληρώθηκε 
29 ΔΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α1 GOJI BERRY TEAM  50 km Ολοκληρώθηκε 
30 ΔΡΟΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α2  50 km Ολοκληρώθηκε 
31 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α4 ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ   50 km Ολοκληρώθηκε 
32 ΖΑΡΚΆΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Α1 -  50 km Ολοκληρώθηκε 
33 ΖΙΑΖΙΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α4  50 km Ολοκληρώθηκε 
34 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α4  50 km Ολοκληρώθηκε 
35 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α4 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  50 km Ολοκληρώθηκε 
36 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ Γ3 TSIMOURAS FULL ON TRAINING  50 km Ολοκληρώθηκε 
37 ΚΑΡΑΛΙΆΣ ΓΙΆΝΝΗΣ Α1 ΣΠΑΡΤΙΆΤΕΣ ΔΡΟΜΕΊΣ   50 km Ολοκληρώθηκε 
38 ΚΑΤΑΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α3 ROUSSOS RUNNING TEAM+PDS ODYSSEAS  50 km Ολοκληρώθηκε 
39 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
40 ΚΗΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α3  50 km
41 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α3 KONSTANTINOS KOZANITIS  50 km Ολοκληρώθηκε 
42 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α3 ALLTERRAINRUNNERS  50 km Ολοκληρώθηκε 
43 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α4 FREE RUNNERS  50 km Ολοκληρώθηκε 
44 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α3 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
45 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α3 CHOZEN MOUNTAIN TEAM  50 km Ολοκληρώθηκε 
46 ΚΟΡΟΒΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α3  50 km Ολοκληρώθηκε 
47 ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α2  50 km
48 ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α3  50 km Ολοκληρώθηκε 
49 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
50 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α3  50 km
51 ΛΕΣΚΟ ΑΝΤΑΜ Α2  50 km Ολοκληρώθηκε 
52 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
53 ΛΥΜΠΈΡΗΣ ΜΆΡΙΟΣ  Α3  50 km Ολοκληρώθηκε 
54 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α5 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ / ΣΑΦΑΝΣ   50 km
55 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α4 ΣΔΥΑ  50 km
56 ΜΑΛΑΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α3 KALAMATA TRAIL RUNNERS - TARGET SPORT  50 km
57 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α2  50 km
58 ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ  ΗΛΙΑΣ  Α3 SNAIL'S TRAIL TEAM   50 km Ολοκληρώθηκε 
59 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
60 ΜΑΎΡΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ Γ1 PROTEIN PLANET RUNNERS  50 km
61 ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α3 URBAN TRAIL RUNNERS  50 km Ολοκληρώθηκε 
62 ΜΙΧΑΣ AΘΑΝΑΣΙΟΣ Α3 ΣΔΥ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
63 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α3 ALLTERRAINRUNNERS  50 km Ολοκληρώθηκε 
64 ΜΠΑΛΛΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α3 GOSPORT  50 km Ολοκληρώθηκε 
65 ΜΠΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α4 SOCRDO  ULTRAS TEAM  50 km
66 ΜΠΕΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α3 BN-CYCLING/ SAFANS  50 km Ολοκληρώθηκε 
67 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
68 ΜΠΡΌΚΟΣ ΝΊΚΟΣ Α4 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.  50 km Ολοκληρώθηκε 
69 ΜΠΥΡΙΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α3  50 km
70 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ1 ΣΔΥΑ  50 km
71 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ1 ΣΔΥΑ  50 km
72 ΝΤΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α3 ΣΑΦΑΝΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
73 ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α2 3P  50 km Ολοκληρώθηκε 
74 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ2 ACTIONCLUB  50 km
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  Α4 ΣΑΦΑΝΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
76 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α4  50 km Ολοκληρώθηκε 
77 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α5  50 km Ολοκληρώθηκε 
78 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α4 ΣΠΕΛΕΟ  50 km
79 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α3 Ε.Ο.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  50 km Ολοκληρώθηκε 
80 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α5 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
81 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α4 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  50 km
82 ΠΟΠΑΣ ΙΟΥΛΙΟΣ Α3 IPSHOP TEAM  50 km
83 ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ2  50 km Ολοκληρώθηκε 
84 ΡΥΔΕΡ ΝΙΓΕΛ Α4 CARVICO SKYRUNNING  50 km Ολοκληρώθηκε 
85 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α3 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  50 km Ολοκληρώθηκε 
86 ΣΑΡΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ Α4 SKORDO TEAM  50 km Ολοκληρώθηκε 
87 ΣΕΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ2 IPSHOP TEAM  50 km
88 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α2 FRONTISTIRIO ALFA RUNNING TEAM  50 km Ολοκληρώθηκε 
89 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α2 SKORDO TEAM  50 km Ολοκληρώθηκε 
90 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α4 ΟΡΕΙΝΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ  50 km Ολοκληρώθηκε 
91 ΤΖΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α3 LOCORUNNERS  50 km
92 ΤΡΙΚΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α4  50 km
93 ΤΣΙΠΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Α3  50 km
94 ΦΕΤΑΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ3  50 km Ολοκληρώθηκε 
95 ΦΟΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α3 ALL TERRAIN RUNNERS/FILANDROS  50 km Ολοκληρώθηκε 
96 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α3 GR RUNNERS  50 km Ολοκληρώθηκε 
97 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ Α2  50 km